| anonim_4396 a întrebat:

Am o mică întrebare.
Când se lansează PS5 pot da trade cu un PS4 să plătesc mai puțin pentru PS5?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Hmm, nu prea se practica la noi, cel mult vinzi ps4 si pui diferenta.

| Cosmo636 a răspuns (pentru Wr3nch):

De asta îmi era și frică, dacă știi cu cât l-aș putea vinde și unde ar fi un loc bun spune-mi te rog. Mersi

| Wr3nch a răspuns (pentru Cosmo636):

Pai nu stiu ce ai la el, Sa zic doar maneta si consola, daca e ps simlu de 1tb (nu pro-ul), poate 800-900 de lei. Asta daca o faci acum ca dupa ce iese 5-ul scade pretul. Pai site-uri cu anuntutri gen OLX, Facebook marketplace, variante sunt.