| HelpBoy a întrebat:

Am o misiune la metin de mult si nu stiu sa o fac imi zice sa caut monumentu de piatra Hasun la maimute adica ce trebuie sa fac? ma duc in temnita maimutelor si acolo ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| TropicalSun a răspuns:

Nui deloc greu e f usor, deci mergi la temnita din desert(NU aia din oaza) cealalta.Si mai intai trebuie sa gasesti monumentu Wa sau ceva de genu, si drmu e asta: inainte inainte stanga dreapta dreapta stanga inainte stanga inainte.
Acolo nu va fi pagina.Ci va fi la monumentu Hasun.De la monumentu Wa intri in primul portal din fata si apoi faci asa:
stanga inainte stanga stanga dreapta inainte inainte.
Sigur il vei gasiwinking... daca mai ai alta nelamurire da-mi mesaj.

FUNDA?

2 răspunsuri:
| YoYo a răspuns:

Mda e grea misiunea sad. Ar fi bine sa fi un razboinic mental sa ai corpul sa iti dea aparare deoarece la aceasta misiune trebuie sa omori maimuta de piatra pentru a iti da Hasun. Maimuta de piatra este bossul maimutelor si se gaseste in ultima camera. Destul de greu. Bafta la capacit maimute laughing