| dinoebot a întrebat:

Am o placa de baza E6210 si vreau sa aflu daca am slot sa pun placa video dedicata.Dau funda

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Te referi la laptop sau cum? Pune o poza din cpu z la mainboard, precizeaza ce laptop etc.

2 răspunsuri:
| Magaforce32434 a răspuns:

Daca ai laptop nu poti, deoarece nu este facut sa iti pui o placa video dedcata.
Poti sa o folosesti pe cea integrata.
Succes!

| UchihaItachi1303 a răspuns:

Depinde daca ai laptop sau PC, daca ai laptop nu poti pentru ca nu ai loc practic si nu este alt slot PCI-E intr-un laptop decat cel pe care este instalata placa video actuala. Deci pe scurt, nu poti monta o placa video pe un laptop. Sper ca am fost de ajutor.