| iLeón a întrebat:

Am o pobrema cu GTA San Andreas. Incerc sa-l deschid si se face ecranul negru pentru o secunda si ma da pe Desktop sau in folderul de un am pornit. E ciudat tinand cont ca ieri mergea perfect cu grafici la maxim. Totusi asta s-a intamplat dupa ce am jucat GTA IV, s-a blocat si am inchis cu CTRL+Alt+Del. Oare am facut ceva gresit? Am reinstalat jocul si tot asa. Ajutooor!

1 răspuns:
| steppanutz a răspuns:

Si eu am avut aceiasi problema cu san andreas eu am reinstalat windowsul si acum merge perfect.happy