| LaSloMan23 a întrebat:

Am o pofta foarte mare de fructe dar vreau sa si slabesc dar daca mananc fructe (Mere, Grefe, Portocale)Mai pot slabi? sau spuneti-mi daca mananc fructe slabesc mai greu sau mai usor fac multe abdomene pe zi fac peste 300 Dau funda Scz de categorie

1 răspuns:
| gamestoper1998 a răspuns:

Fructele is sanatoase dar ca sa arzi grasimea iti trebuie sport asa ca eu zic fa pe zi nu 300 maxim 100 si mananca cate un fruct dupa fiecare masa iti garantez ca va da roade.Fructele niciodata nu te vor ingrasa mai mult decat este necesar dar cum am zis daca vrei sa slabesti iti trebuie sport.Deci poti sa mananci cate fructe poftesti dar cu masurawinking