| anonim_4396 a întrebat:

Am o poveste lunga: Acum doua ore in urma, m-am jucam Minecraft. Am facut un survival si mi-am facut o casa buna. M-am dus la minat si pam pam pammm. Torte de redstone! M-am gandit ca este Herobrine si da, l-am vazut. Am plecat din mina si m-am dus spre casa. Si 3, 2, 1 a aparut Herobrine in fata usii. Am facut un jumpscary de valeu! Si am inchis jocul. Ce ar trebui sa fac cu survivalul?

Răspuns Câştigător
| Zet_Robert_1997 a răspuns:

Eu ma joc minecraft de 5 ani de zile! SI sincer nu am avut problema asta! Nu stiu ce s-a inamplat! Vezi si tu pe Youtube! Chiar nu stiu ce s-a inamplat! Scuze ca nu te pot ajuta!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca esti pe multiplayer, este un troll, cineva care vrea sa te sperie.
Daca esti pe single player, nici nu vreau sa ma mai obosesc cu tine (tu fiind trollul).

| xXVranceaXx a răspuns:

Vreau un raspuns, va rog!