| mihaicat230 a întrebat:

Am o problema, am cumparat un cd cu Gta San andreeas original si l-am instalat, dupa o vreme l-am dezinstalat si acum vreau sa il instalez iarasi si nu imi mai merge imi da o eroare in timpul instalari am windows 7, CE SA FAC?

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Iei si ti-l instalezi prin Steam folosind serialul de pe CD. Simplu!

| mihaicat230 explică (pentru KodrutZ):

Scuze, care serial?

| KodrutZ a răspuns (pentru mihaicat230):

De pe CD, desigur. Ai zis mai sus fix asa - "am cumparat un cd cu Gta San andreeas original". Ce CD original e ala fara serial?

| mihaicat230 explică (pentru KodrutZ):

Ok,ziceam ca are mai multe coduri pe el

| KodrutZ a răspuns (pentru mihaicat230):

Le iei si le adaugi pe toate in Steam, probabil ai SA+addons, parca erau vreo doua...

| Ghinea_Alin_1998 a răspuns:

Inslaeaza-l prin Poweriso

| mihaicat230 explică (pentru Ghinea_Alin_1998):

Asa, l-am downloadat pe poweriso si nu ma ajuta la nimic! scuze