| Ardeleanu_Madalin_2000 a întrebat:

Am o problema, am un cont de google si cineva mi l-a spart si a schimbat parola, eu am recuperat contul dar el inca il are contul in telefon si poate intra chiar daca am schimbat parola, ii pot bloca accesul de la distanta sa nu mai poata intra?

3 răspunsuri:
| kill3rcstriike a răspuns:

Autentificarea in 2 pasi, ar putea fi o solutie: https://support.google.com/accounts/answer/185839?hl=ro

| Ardeleanu_Madalin_2000 explică (pentru kill3rcstriike):

Am activat-o dar inca are contul salvat acolo, eu vreau sa-l deloghez

| kill3rcstriike a răspuns (pentru Ardeleanu_Madalin_2000):

Poti citi mai multe despre, la suportul Google, ei te pot ajuta, sau cu un mesaj la unul din reprezentantii Google din Romania.