| elena999 a întrebat:

Am o problema.Am un cont pe farmerama si cineva a intrat pe el.Am observat asta cand nu am mai avut sansa de a incerca la roata norocului(desi a trecut o zi) si cand cineva mi-a plantat varza desi eu aveam altceva acolo. Voua vi s-a intamplat sa vi se sparga contul? Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| bobodanlili a răspuns:

Si mie mi-a spart cineva un cont de farmerama si mi-a schimbat parola nu stiu incearca si tu sa vorbesti cu pianoman(adminu jocului) pe forum ca sa-ti inchida contul si daca vrei conturi bune de farmerama incearca www.konturi.com aici gasesti conturi la orice joc online sper sa primesc funda

1 răspuns:
| xDandreutzaxD a răspuns:

Da.schimba parola si continua sa joki, nu cred ca a facut multe pagube.SUCCEShappy