| Daniel_8701 a întrebat:

Am o problemasad cand aprind laptopul intodeauna mi se aprinde cu tastarura blocatastraight face parca toate butonanele sunt apasate in continu si daca il las sa se aprind normal si singur fara sa apas vreun buton ca sa se deblocheze incepe sa scoata bipaiturisad nu stiti ce as putea sa-i fac ca sa nu mai faca asa sa se aprinda normalsad?

1 răspuns:
| vlad255 a răspuns:

Din pacate eu cred ca e stricat sau are vilusi dul la reparat si o savezi ce are.