| Emilian_Cosmin_1994 a întrebat:

Am o problema... cand intru in SA-MP, imi scrie cannot display this video mode, change it to 1280X1024 @60Hz" cel mai bun rasp. funda. P.S. Am bifat aia cu 640x840 de la propietis. da tot nu merge..ce sa fac? cel mai rapid si bun rasp FUNDA!

7 răspunsuri:
| EdytZza1 a răspuns:

Ai probleme cu placa video, incearca sa schimbi rezolutia la joc, sau schimba-ti placa video, poti sa ma intrebi cum se face in privat.

| Emilian_Cosmin_1994 explică (pentru EdytZza1):

Mie mi-a mers la inceput, insa am schimbat rezolutia... si na...

| EdytZza1 a răspuns (pentru Emilian_Cosmin_1994):

Ar trebui sa fie o fila cu configuratiile jocului.cfg ti-as spune direct dar n-am mai jucat jocul de 1 an si nici nu l-am mai instalat

| Emilian_Cosmin_1994 explică (pentru EdytZza1):

Spune-mi mai detaliat, te rog.

| EdytZza1 a răspuns (pentru Emilian_Cosmin_1994):

Nu prea pot sa-ti zic mai detaliat, nu am jocul! scuze

| Emilian_Cosmin_1994 explică (pentru EdytZza1):

Te r roooog, fa cumva... prieteni mei se joaca, si cand ii vad, mi-e ciuda... te rog, documenteaza-te dau funda. pleaseeeeeeeeee

| zepelin123 a răspuns:

Sigur trebuie schimbata placa video. Iti urez noroc! funda?