| nickname97 a întrebat:

Am o problema. cand vreau sa descarc metin2 ro imi descarc instalarea in PC si cand incerc sa o deschid uitati ce imi apare: The system cannot find the path specified. pls ajutati-ma fundaaaaa

4 răspunsuri:
| Sebi_7222 a răspuns:

Incearca sa muti toate arhivele care le ai in folderul cu instalarea intr-un folder cu numele "arhive"(creat de tine). Acolo le iei pe toate la rand si le dezarhivezi cu Wizzard(butonul de sus) si le dai sa le dezarhiveze in folderul cu Metin.La Metin original ii dai click dreapta pe el si dai create shorsctut.Shorsctutul creat il dai pe desktop si numele sa ramana asa.Metinul original la folderul cu celelalte date! Daca nu merge, poate nu ai instalat crackul.De pe siteul original iti da instalare cu tot cu crack.Sa il downloadezi de acolo.
Funda?

| bufu99 a răspuns:

Si mie imi aparea dar l-am dezinstalat si am asteptat o luna iar dupa aceea l-am descarcat, instalat si mi-a mers.

| MariMariMari3 a răspuns:

Asa imi arata si mie dezinstaleazal si instaleazal iarwinking

| Byuu_4849 a răspuns:

Ma ajutati va rog? cand dau sa descarc metin2 apare ceva cu disk full...ce fac? Ca nu merge