| anonim_4396 a întrebat:

Am o problemă cu accesarea anumitor websiteuri, in special cele cu jocuri online. Nu se încarcă pagina la ele, iar la alti prieteni merge. Menționez că dacă folosesc un emulator de schimbare a IP-ului pot intra, nu merge nici pe wifi la telefon nici la pc. Ce pot face?

1 răspuns:
| Miksha a răspuns:

Ai flash player-ul Instalat? Daca nu, instaleaza-l, daca da incearca sa intrii in setarile browser-ului si sa setezi site-urile pe care incerci sa intrii drept "exceptii". Eu folosesc Opera si de obicei ma intreaba daca vreau sa folosesc flash-ul sau nu.