| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu butonu de la monitor nu mai pot stinge monitoru din buton si culmea fara sa apas imi apare aia cu reglatu la brightness, meniu ala daca ma intelegeti si daca apas vre un buton de la ecran fuge pe fiecare optiune si nu se mai opreste, ce sa fac ca din cauza asta nu mai vad cum trebuie ecranu? sad

3 răspunsuri:
| Florinel1997 a răspuns:

Ai lcd sau de ala cu tub?

| anonim_4396 explică (pentru Florinel1997):

Lcd

| Florinel1997 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai stii cum sa il desfaci? vezi ca la spate are niste surubuti si il desfaci cu multa grija si vezi butoanele de la el sa fie la locul lor. si sa nu faca contact, fara sa le apesi, cu placuta!