| emanuel87 a întrebat:

Am o problema cu calculatorul! cand ma joc ceva peste vreo 3-5 minute mi se face tot ecranul de o culoar de ex: verde maro negru! si nu mai pot sa mai d-au restart la pc nu mai pot sa controlez pc-ul doar daca il scot din priza si il aprind din nou sau daca il sting de la sursa si il aprind! Am nevoie de ajutor! D-au funda!

Răspuns Câştigător
| Liviu_Popescu_1981 a răspuns:

Placa video. imprumita una de la un vecin si vezi daca se mai intampla

3 răspunsuri:
| Shanee13 a răspuns:

Ti se strica placa video, mai are putin si se arde.

| emanuel87 explică (pentru Shanee13):

Dar de la ce se arde?

| Shanee13 a răspuns (pentru emanuel87):

Cel mai probabil pentru ca e veche, folosita prea mult, suprasolicitata etc. Funda?