| GrandTheftAuto a întrebat:

Am o problema cu Counter -Strike 1.6 oricare... mi l-am descarcat, l-am instalat dar acum nu merge dau pe el si imi apare ceva negru si mausu-l pe ecran foarte mic iar dupa aceia ma scoate din joc ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Ghost99 a răspuns:

Depinde ce calculator ai si daca placa video si restul calculatorului corespunde cu jocul sper ca te-am ajutat Funda?

| GrandTheftAuto explică (pentru Ghost99):

Auzi am apasat in timpul jocului pe_ si. deodata si dupa sa fac ecranu mic doar pe mijlocul ecranului si am umblat la optiuni si am facu resolutin screen sau ceva de genu maxim cum ar trebui sa-l repar

2 răspunsuri:
| GrandTheftAuto explică:

Calculatorul merge dar am apasat. u eu pe _ si. si mai facut ecranu mic iar dupa am umblat la optiuni sa-l fac si am facut ecranu foarte mare de atunci nu mai merge ce ar ttrebui sa fac?