| ClaudiuSirius a întrebat:

Am o problema cu cs:go
Cand vreau sa intru intr-un meci imi scrie asta "Your connection to matchmaking servers is not reliable"
Stiti cum pot sa rezolv?

3 răspunsuri:
| RazvanPatrick a răspuns:

Problema asta o am si eu, desi n-am facut nici o modificare la PC. Am incercat mai multe variante, dar de pe net am inteles ca e o problema de la serverele de steam, nu de la noi.

| Ady_Adytza_1998_OyXg a răspuns:

Si eu am problema asta. Aseara am rezolvat asta cu un restart dar acum nu mai merge.

| ClaudiuSirius explică (pentru Ady_Adytza_1998_OyXg):

Am reusit intr-un final sa rezolv problema.
Am intrat in task manager si am dezactivat tot ce era legat de steam apoi am cautat fisierul steam, am dat click dreapta si am dat run as administrator.
A functionat.
Sunt curios daca o sa mearga si la voi