| Anonymous989 a întrebat:

Am o problema cu cs-ul. Cand intru in el imi apare o eraoare : Microsoft visual c++ visual library si ma scoate din joc. Am instalat si alt cs si degeaba, la fel sad. Am dezinstalat miscrosofturile visual c++ si am vrut sa le reinstalez la loc, si le-am luat de pe site-ul ala cu Microsoft, le-am reinstalat si in control panel, tuneup, cleaner nu imi apare ca sunt instalate iar cand deschid counterul iar nu merge crying. Help. Ce sa fac?

1 răspuns:
| robertinio11 a răspuns:

Daca ai incercat alt CS inseamna ca ai o varianta mai veche la Microsoft c++..eu am Microsoft visual c++ 2007 si imi merge perfect Cs-ul...desii eu am cs 1.6