| GaNeA001 a întrebat:

Am o problema cu fisierul la fifa 08.
Orice fisier as pune nu merge, nu-mi apare chestia cu replace, si ramane originalul.
Poate fi din cauza ca am deschis odata ca notepad? adica am dat open with notepad.

Un ID sa ma ajutati, sau ceva?

2 răspunsuri:
| zTonia a răspuns:

Daca ai deschis cu notepad ai modificat extensia, si cand pui din nou fisierul nu are cum sa dea replace pentru ca nu e acelasi de ex tu pui un fisier cu extensia.exe si fisierul original cum l-ai deschis cu notepad are.txt, asta e problema, modifica numele la original. funda? :*

| GaNeA001 explică (pentru zTonia):

Si in ce sa-l modific? big grin Ma refer ca si originalul e "notepad".