| Kimokato a întrebat:

Am o problema cu GTA 4. Dupa ce intru in joc si ies afara din casa texturile mi se incarca greu, dar nu cred ca este de la PC pentru ca am ultimul update la joc si il joc cu setarile High - Medium si am 30-55 FPS. Probabil din cauza HDD? (are 10 ani vechime)
My PC specs:
-Intel Core 2 Duo E4500(overcklocat de la 2. 20GHZ la 2. 40GHz)
-Nvidia GeForce 8500GT 1 GB cu ultimul driver
-2GB RAM DDR2

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

E din cauza placii video, mai scade din detalii si nu o sa ai probleme cu texturile.