| rick a întrebat:

Am o problema cu GTA IV, mi se vede putin in reluare
am un Procesor Intel Pentium Dual-Core E5300 2.60GHz, Placa video Asus EAH5450 DDR3 1GB, 2 GB ram, stiti cumva ce ar fi de vina?

3 răspunsuri:
| rick explică:

Am hardul de 500 GB si in partitia unde e instalat jocul am liber 160 Gb straight face

| rick explică:

Am avut 7, dar acum am xp

| R1plax a răspuns:

Ai procesorul prea slab ai un pentium care nu merg jocuri din 2011. Iti trebuie minimi un dual core 2.00 ghz placa e ok ramu ok dar daca ai windows 7 2 gb ram nu e indicat ci 2.5 deci e de la ram si proc Bft