| ionutz_7222 a întrebat:

Am o problema cu gta salandrez intru an el dau acolo la joc nou se ancarca si imi apare tot ecranu negru si scrisu ala >>FRANCIS INTL AIRIPORT 1992 si nu-mi mai apare nimic parca sar bloca acolo dar nu-mi da eroare nimic imi sta asa de ce ce sa fac? funda

1 răspuns:
| AndyServerFull a răspuns:

Daca joci online inseamna ca nu ai instalat gta bine si daca intri in el normal inseamna ca atunci cand sa instalat el a uitat sasi bage anumite foldere sau fisiere mai instaleazal odatawinkingfunda:X