| Calulll a întrebat:

Am o problema cu laptop-ul, nu mai aude nici un sunet, acum 2 ore mergea perfect, cand am venit inapoi la calculator dupa un restart nu se mai aude nici un sunet, am incercat sa dau restart, sa dau si un reset la boot, sa dezinstalez din device manager de la sound video and game controllers, am incercat si sa instalez alt driver audio, dar nimic, in volume mixers am numai speakers si system sounds, cine ma poate ajuta dau funda big grin

3 răspunsuri:
| InFiNiTi13 a răspuns:

Poate s-au stricat difuzoarele laughing

| Calulll explică (pentru InFiNiTi13):

Nu, le-am verificat + in device manager tot ce tine de audio il arata ok, si nu avea cum sa se sparga singur in 2 ore...

| Calulll explică (pentru Calulll):

Am un laptop, Asus, X550DP am incercat ceva metode de pe net ( chiar si aia cu troubleshoot ( care mi se pare dumb pentru ca niciodata nu merge) si unele metode de la Microsoft sau asa ceva ( la fel de dumb care nu merg), boxele nu au cum sa fie stricate pentru ca, daca bag castile nu se aude ( ma refer daca aveam boxele stricate se auzeau castile, am o vaga impresie ca e de la driver, sau nu stiu exact, de aia am cerut ajutorul big grin