| GabituGame a întrebat:

Am o problema cu league of legends, intru in launcher merge e totul perfect dar cand dau sa imi aleg campionul si dau lock pe el si dau start imi arata ca jocul ruleaza in task manager dar mie nu mi-l arata pe ecran. Ce pot sa fac, ajutati-ma dau funda?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Incearca un reinstall curat al jocului, curata sistemul de operare cu diverse programe, cat si actualizeaza toate driverele, da disable la antivirus, inchide-l tu din task manager daca iti apare procesul apoi ruleaza-l iarasi; maxim fa o reinstalare a sistemului de operare.

| GabituGame explică (pentru CM7YRE):

Pai dupa o resetare a laptopului se intampla acest lucru

| CM7YRE a răspuns (pentru GabituGame):

Reinstal, clean. Nu reset. Fa totul "cum trebuie".