| Danzzz55 a întrebat:

Am o problema cu m2bob pe mt2ro...mi-a expirat contul si, am facut altul cu speranta ca o sa am acel trail de 30 zile dar si pe celalalt tot ca mi-a expirat contul scrie, probabil m-au luat dupa ip cred... oricum stie cineva cum pot face sa il am free sau alta modalitate dar sa nu platesc?happy Funda sigur

5 răspunsuri:
| Bogdan2111s a răspuns:

Daca chiar vrei sa mai ai bobu dai format la pc si gata

| deluit a răspuns:

Salut>.Poti sa iti faci cont dupa alt ip.Adica te duci la un prieten/coleg/ruda acasa si te inregistrezi acolo sau te duci undeva in oras unde prinzi net cu telefonul si iti faci cont de pe telefon. Funda?

| Danzzz55 explică (pentru deluit):

Nu, adineauri am fost la vecina si am facut cont (m-am gandit dinainte smug ) si nu merge ....pentru ca nici asta-i de la m2bob nu sunt prost happy nu inregistrarea depisteaza ipul ci exeul iar tu poti sa faci cont de pe 300 de alte ipuri ..tot dgb daca exeul il accesezi de pe acelasi ip happy ...alta solutie cineva?

| Tanaselea_Alex_1996 a răspuns:

Man da-mi si mie link de la mt2bob pe ro ca am si eu nev plzzz si nu gasec te rog mult

| Danzzz55 explică (pentru Tanaselea_Alex_1996):

Http://www.m2bob.net (sper sa nu se considere reclama)