| Melaniadelia0 a întrebat:

Am o problema cu metin-ul (ro). Merge sa il descarc pe calculator dar cand trebuie sa il instalez imi da o eroare care zice ca reinstalarea jocului repetata cauzeaza nu stiu ce eroare.
Intr-adevar jocul a mai fost instalat de vreo 2 ori in calculator, dar stiti cuma daca problema asta se va remedia? Sau daca pot face ceva? Multumesc anticipat! :*

3 răspunsuri:
| DeliaDelii a răspuns:

Pai uitate in panoul de control si vezi poate tu doar l-ai sters si nu l-ai si dezinstalat...

| Melaniadelia0 explică (pentru DeliaDelii):

Am verificat, e dezinstalat de tot sad

| DeliaDelii a răspuns (pentru Melaniadelia0):

Da atunci ai un bug... Pentru ca asa am si eu la nero. Am incercat sa il instalez si apoi am dat cancel si de atunci imi spune ca e instalat dar de fapt nu e. Si ca sa iti mai mearga cred ca trebuie sa-ti refaci windowsul