| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu monitorul, de cateva luni mi s-a blocat butonul de stingere dar nu asta ma deranjeaza, ma enerveaza ca imi intra pe ecran fara sa apas nimic meniurile de la monitor si se invart ca nebunele si nu le pot opri, la un moment dat se opresc dar apoi iar apar si iar se invart, stie cineva cum sa fac sa repar monitorul?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ai curajul desfa-l incet si curata-l. Daca nu du-l la reparat. A intrat ceva mizerie in zona de contact a butoanelor.