| alexxp26 a întrebat:

Am o problema cu pc-ul meu.De cateva zile dupa vreo 15 minute monitorul, tastatura cu mouse-ul se sting iar unitatea incepe sa scoata un zgomot mai puternic. Daca i-l sting si i-l aprind iar monitorul nu se mai aprinde si functioneaza normal numai dupa cateva minute

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-l la reparat in oras!

2 răspunsuri:
| r0bert98 a răspuns:

Pai ii vechi pc-ul si cam ar trebui sal cureti unitatea inauntru si mai ales sursa

| alexxp26 explică (pentru r0bert98):

Are aproape un an si jumatate si garantia a expirat acum 2 luni