| valeriustefan97 a întrebat:

Am o problema cu PC-ul nu merg graficele de tip 3D.Cine stie de unde pot seta PC-ul sa imi suporte grafice 3D?

3 răspunsuri:
| darko23able a răspuns:

Intrebarea mea pentru tine ai placa video sa iti suporte grafica 3d?

| WyndFTW a răspuns:

Aceiasi problema o am avut-o si eu nu puteam sa joc porcarii 3D care m-ar fi tampit si saracit laughing precum Metin sau 4Story da partea rea ea ca nici Minecraftu sau CS-u nu mergeau. Tre doar sati schimbi placa video cu una nou big grin

| valeriustefan97 explică:

Placa video nu are nimic pentru ca in trecut au mers jocurile cu grafica 3D. Dupa ce mi-am reinstalat windows-ul a inceput sa faca figuri.Nu cred ca e de la windows pentru ca e xp professional 2002 sp 2.