| AprilSundayMorning a întrebat:

Am o problema cu sims 3 cand vreau sa ma joc imi apare asa
"Unable to start the game
Device 0 cannot run this title. Your videocard must be set on application-controlled antialiasing. Please check your video card settings."
l-am reinstalat si tot nu merge si asta imi apare de cateva luni si nu stiu ce sa fac am cautat in tot calculatoru (adica numai pe unde am stiut).

Va rog ajutati-ma!happy

2 răspunsuri:
| CocaCola123 a răspuns:

Pai downloandeazal iar sims3 happy sau o fii de la placa video happy Funda?

| AprilSundayMorning explică:

Il am pe CD si l-am reinstalat dar ce e aia placa video si pe undeeeee o gasesc ca sa rezolv asta ca eu vreau sa ma joc nu sa stiu de la ce!