| seby10 a întrebat:

Am o problema cu sunetul la calculator. sa spunem ca intru pe youtube sa ascult o melodie se aude intrerupt, ciudat, apoi se aude normal si iar incepe. eu zic ca problema e de la placa audio sau de la windous...voi ce ziceti? cum o rezolv?

1 răspuns:
| DDCC a răspuns:

Salut!
Apasă pe tasta Windows (între CTRL și ALT)+ R și scrie mmc devmgmt.msc
Mergi la Sound, video and game controller și dezinstalează driverul pentru placa de sunet (click dreapta> Uninstall).
Apoi instalează driverul de pe CD/DVD lor, dacă nu ai descarci drp.su
Apasă iar combinația de tast Windows+R, scrie services.msc, mergi la Windows Audio și dai restart la serviciu.
Fă update la Adobe Flash Player și la astea> http://ninite.com/.net-air-shockwave-silverlight/