| balktar a întrebat:

Am o problema cu videoclipurile de pe youtube si nu numai; unele (nu toate) merg fix 5 sau 11 secunde si se blocheaza. Nu conteaza daca video este incarcat sau nu, se blocheaza. Am suficienta memorie in C, am incercat toate browserele (Chrome, Mozilla, Opera, Internet Explorer), am Adobe flash player la zi, am reinstalat windos-ul..Sunt disparat...Dau fundita cine ma ajuta happy.

3 răspunsuri:
| Savin_Ana-Maria_1988 a răspuns:

SI EU AM ACEEASI PROBLEMA...mi-am facut windos-ul am incercat si pe mozilla, internet explorer..pana la urma a venit cineva si mi-a zis ca e vina semnalului...da serios acum nu am semnal de 1 an! eu asa l-am lasat, mi-e dor sa ascult si eu o melodie sad

| ionut199701 a răspuns (pentru Savin_Ana-Maria_1988):

Si eu am aceasiproblema la 5 secunde sau 11 sau 13

| Alion a răspuns:

Updateaza driverele; incearca driver genius sau paretologic, dar vezi ca poti face update doar la cateva drivere deci vezi ce alegi; daca stii tu alt program foloseste-l, dar oricum sigur e de la drivere bafta! funda?