| grayWolf a întrebat:

Am o problema cu yahoo mess de fiecare data cand trimit o cerere nu adauga id-ul adica doar apare in lista cu "add request pending" chiar daca celalalt a acceptat deja cererea.Nu merge decat sa accept cereri de la alte persoane eu nu pot trimite pentru ca nu merge oricum, s-a mai intamplat cuiva asta?

1 răspuns:
| KornelutsaSefaThaa a răspuns:

Mi s`a mai intamplat si mie asta...Trebuie doar sa iesi si sa intri iar. Daca nu functioneaza metoda trebuie sa incerci a doua zii.De obicei functioneaza mereu. Succes! Funda? :* happy >big grin