| gabythe2 a întrebat:

Am o problema la calculator! Cand intru intr-un joc cu grafica mare mi se blocheaza calculatoru si trebuie sa dau restart stiti de la ce ar putea fi? (la jocuri cu grafica mica, imi merge perfect )

Răspuns Câştigător
| Florinel1997 a răspuns:

Placa ta video nu suporta jocurile cred ca ai 125 de mb du-te cu unitatea la un magazin pentru computere si zile sa iti puna o placa video de 1 gb pentru gaming si daca ai 1 gb ram zii sa iti mai puna inca 2

1 răspuns:
| vulturul21 a răspuns:

Fara indoiala este de la RAM sau placa video
sper ca te-am ajutat