| Stefan00067 a întrebat:

Am o problema la Counter-Strike...Cand cumpar arma mie imi arata niste numere in stanga si mie imi arata un meniu de unde potea cumpara...Cum sa fac sa mi-l arate din nou?

Răspuns Câştigător
| NeKuLetzZz a răspuns:

E din cauza la cfg / daca nu folosesti nici un cfg si tot iti apare lista aia mica de numere si nu meniun cu armele, descriere si poze, trebuie sa apesi pe f1 pentru cumpararea de arme automata sau iti recomand sa-ti iei cs Romania 1.6 happy

3 răspunsuri:
| IonutzWoW a răspuns:

Sterge cfg-ul din din folderul cstrike

| marelemik a răspuns:

Simplu
dai click pe obtions, apoi iti apare la multiplayer sub nume un buton cu advanced. da click pe el si selecteaza la buy menu type vgui menus

| Stefan00067 explică (pentru marelemik):

Si al tau a fost bun raspunsul dar a fost putin mai bun al celui castigator... Oricum ai incercat.