| Lika_Paul_1999 a întrebat:

Am o problema la Gta San Andreas... Cand dau sa intru in joc imi apare asta : The application failed to initialize propely (0xc0000142). Click on OK to terminate the application. Ce sa fac? Funda celui mai bun raspuns big grin

2 răspunsuri:
| Bogyutzzz a răspuns:

Salut dai unistal din pc pe urma intra in My Documents si sterge folderul "GTA San Andreas User Files" pe urma instaleaza-l, problema asta am avut-o si eu si am facut exact cum ti-am spus si a mers perfect.

| Lika_Paul_1999 explică (pentru Bogyutzzz):

Salut, problema ii ca, cand vreau sa instalez imi apare aia...
happy