| darius5649 a întrebat:

Am o problema la jocul roblox cand incerc sa-l downloadez mi se opreste la final. Am incercat de mai multe ori sa-l downloadez dar nu merge. Daca poate cineva sa ma ajute dau Funda.

1 răspuns:
| Hitback a răspuns:

Deci Downloadezi. Se opreste pe la 98-99%. Pui pauza la download te duci in folderul unde ai downloadat jocul dai click dreapta si il deschizi cu Run as. Bifezi adminstrator si pui parola ( in caz ca ai ). Si va rula installul. Bafta.