| andreiboss44 a întrebat:

Am o problema... la League of legends...cand pornesc jocul imi da o eroare:"The application failed to initialize properly (0xc00001d)". Ma puteti ajuta sa rezolv aceasta problema?

2 răspunsuri:
| MiroSunete a răspuns:

Am patit-o si eu dar eu am avut windowsu,, original`` si l-am reinstalat am bagat din nou driverele si cand l-am instalat am dat pe el am asteptat 2 sec si i-am dat restart la pc si dupa aia nicio problema sper ca te-am ajutat
App da-mi add : MirosSunete am 30 silver 4

| andreiboss44 explică (pentru MiroSunete):

Eu am 23 acum cateva zile am dus calculatorul la reparat acum imi da acceiasi eroare cu un "0" in plus... Ai macar idee de la ce vine? Procesor, Placa video, RAM?