| T3am a întrebat:

Am o problema la pc aseara lam inchis normal si de dimineata cand sal aprind nu imi pornea unitatea mam uitat sa vad daca intra curent in placa de baza. mam uitat acolo unde intra cablu la internet si se aprinde butonu ala. Ajutor... Din ce cauza sa fie de numi porneste deloc unitatea?

3 răspunsuri:
| Chevyn a răspuns:

Apai depinde de tine daca o lasi zi si noapte aprinsa sau e veche si e prafuita.

Eu zic sa iti deschizi unitatea si sa o aspiri apoi sa o lasi o ora in pace, apoi incerci

| Chevyn a răspuns:

Cand sa aspiri unitatea uitate si putin la butonu de pornire sa nu fie stricat. Verificati putin unitatea cu grija apoi insurubeazo la loc.

| T3am explică:

Am sal curat bine si o sa il las, are vreo legatura butonu de pornire?