| Lavinia555 a întrebat:

Am o problema la Transformice. Cine joaca: stiti cum pot da afara pe cineva din trib? Ea nu vrea sa imi raspunda la mesaje si nu stiu cum sa scap de ea.

4 răspunsuri:
| AllmaGirl a răspuns:

Daca esti sefa tribului, sau ai rang mare, cu dreptul de a concedia membrii, te duci la lista cu membrii si ai X in dreptul numelui fiecaruia, daca nu ai rang, rogi pe cine are...

| Rubyrubyy a răspuns:

Daca esti sef al tribului poti sa dai afara pe oricine, dar daca nu esti sef trebuie sa ai rang mare..Dedesuptul fiecarui membru apare un punctulet dai pe acel punctulet si iti arata acolo big grina afara. Apesi acolo si ai dat membrul afara

| PisicaDragutza3 a răspuns:

Daca esti sef/a tribului poti sa i dai afara sau daca ai un rrang mai mare. Sau daca nu ai o/il rogi pe sefa/seful tribului sa o/il dee afara. Funda?batting eyelashes