| anonimbuc21 a întrebat:

Am o problema. ma joc gta v si mi-am cumparat o masina cu 500.00$ si am si un garaj..si am vrut sa imi bag masina in casa mea (michael) si cand m-am intors masina o disparut. am incercat sa merg la celalalt garaj sau sa ies din joc si sa reintru dar nimic. cum pot gasi masina? help me pl
ease

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Nu ai salvat jocul.
Eu nu te înţeleg!
De ce nu îţi descarci salvarea jocului cu milioane de dolari, garajele pline cu maşini şi jocul deschis 100%?

| alexpahar a răspuns:

E jocul original si actualizat? Stiu ca era bug-ul acesta la primele versiuni.