| Smekerutzul a întrebat:

Am o problema:mi-am instalat metin2ro. l-am pornit. mi s-a restartat calculatorul singur. a pornit(calculatorul)nu am mai deschis metinul.in 1 minut iar mi s-a restartat. ce sa fac? de unde sa il instalez fara probleme?

4 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Metinul ala are virusi. sterge-l si apuca-te de alt joc.

| myelys a răspuns:

Si eu am avut aceasta problema, trebuie sa stergi m2 din calculator si apoi il instalezi minim peste 3 luni fara a intra pe el. Si eu tot asa am facut.

| Smekerutzul explică:

Ce joc? vreau unul de genul metin, cs, 4story, micro volts etc...

| venilla a răspuns:

Incearca dekaron evolutiontongue seamana foarte bine cu metin. sau daca vrei ceva nou, incearca league of legends.