| TrecAnii a întrebat:

Am o problemă, nu merge sa intru in metin și nici în counter strike, cand intru in ele nu se intampla nimic. Știți ce este de facut?

P.S. Am Windows 8

FUNDA

5 răspunsuri:
| ItzBogdanMDFK a răspuns:

Pe Windows 8 nu merge nici CS si nici Metin crying

| D33NN3R a răspuns:

Frate,vezi ca nu ii adevarat ce spui tu... Windows 8 e foarte nou si metinul sau cs e vechi... Windows 8 este facut numai pentru jocurile noi..Sunt metine facute pentru windows 8 si la fel si cs, dar unele jocuri nu o sa iti mearga find ca windows 8 e facut numai pentru jocurile noi.

| TrecAnii explică (pentru D33NN3R):

De ce aș cere ajutor, dacă aș minți? Să mă aflu în treabă...

| nanoctavian123 a răspuns:

E cel mai probabil din cauza windows-ului.
Refati windowsu si o sa-ti mearga
8-ul e pentru programare chesttii din astea
Funda? big grin

| TrecAnii explică (pentru nanoctavian123):

Păi faza este că am 6 metine descărcate si din toate merge unu + 4 cs din care merg două, da nu merg foarte bine!
Am prieteni cu windows 8, la care le merg astea.