| thisisMirel a întrebat:

Am o problema, nu stiu daca e in legatura cu PC-ul sau cu internetul.Deci,cand incerc sa descarc net framework 4 nu pot pentru ca intru pe site, ddau pe linkul de download, se incarca o secunda si dupa aceea imi da eroare...si dau refresh la pag de 10000 de ori si tot nu merge.Ma puteti ajuta? Multumesc anticipathappy

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Arata linkul de unde descarci
Spune ce eroare iti da
Ce browser folosesti
Ce windows ai
Astea sunt detalii pentru a-ti rezolva problema!

| thisisMirel explică:

Pai scrii si uh pe google download net framework 3.5 sau 4 si iti da acolo prima, a doua cred ca toate de pe prima pag lle-am incercat...Imi da eroare de conectiune,Folosesc google chrome, opera, mozila(toate)