| Raptorvitus a întrebat:

Am o problema si apelez la un "specialist", mi-am cumparat un joc pe PC: James Cameron's AVATAR : The Game. Jocul e de la Ubisoft ( daca ajuta ), peste cateva luni imi voi lua laptop si as vrea sa instalez jocul pe calculator ca sa-l pot juca acum, dar dupaa aceea vreau sa-l dezinstalez si sa-l pun pe laptop, problema e ca este un joc cu COD, asa ca ma tem ca odata ce l-am instalat pe calculator nu-l mai pot instala pe altceva nici daca il dezinstalez. E adevarat? Sa imi dati va rog si o explicatie sau ceva, de ce nu merge sau de ce merge.
Ca sa va motivez va dau FUNDITA.
Raptorvitus

Răspuns Câştigător
| monstrulet a răspuns:

Asta depinde de joc. Putine nu te mai lasa sa-l instalezi pe nimic a 2-a oara. Nu le-ar mai cumpara nimeni daca ar merge instalate o singura data.
Cred ca o sa te lase sa-l instalezi si pe alte calc.

| Raptorvitus explică (pentru monstrulet):

Mersi!

| monstrulet a răspuns (pentru monstrulet):

Ps: in cel mai rau caz, daca e prostie care isi pastreaza key-ul online: o sa trebuiasca deactivat key-ul de pe calc respectiv ca sa il poti activa pe alt calc. Dar cred ca am vazut un singur joc care facea asta...