| Cami_1808 a întrebat:

Am o problema si as vrea sa fiu lamurita. Am intrat pe un site de trimis sms-uri gratuite, doar ca nu am citit termenii si conditiile, am incercat sa trimit un sms in care am utilizat un cuvant vulgar incercand sa descriu o situatie aiurea si in momentul cand am vrut sa trimit sms-ul am primit o avertizare ca ip-ul mi-a fost inregistrat si ca am sa fiu contactata de autoritati.
stiu ca daca iti este aflat ip-ul poti fi localizat din satelit deci...cam ce ar fi de facut? straight face

1 răspuns:
| Th3H4ckerB0y a răspuns:

Dupa mine daca nu ti-au facut ceva pana acum. zic ca e o farsa?