| Aphrodi07 a întrebat:

Am o problema! Tocmai mi-am facut SAMP,dar nu-mi merge nici un server,adica cand intru mi se face ecranul alb, apoi negru si imi intra in joc normal...Adica nu imi intra pe server...SA MA AJUTE CINEVA DAAAAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| xXCupiDonXx a răspuns:

Http://sa-mp.com/download.php (aici este cea mai noua versiune ) uite aici un tutorial cum sa-l instalezi https://www.youtube.com/watch?v=x_KIhtqnvvE Bafta;)

2 răspunsuri:
| lolucian a răspuns:

Trebuie sati descarci o noua versiune de samp funda?

| Aphrodi07 explică:

Tot nu merge... Poate fi din cauza jocului? Adica am versiunea 1.0.1