| Danyel_5217 a întrebat:

Am o rugaminte. Am vazut la un prieten ca, cand deschide metin2 privat ii apar toate serverele(GX, fun...etc) Il pot descarca si eu? dacad da dati-mi un link. Va Rog!

3 răspunsuri:
| PeRRi a răspuns:

Cred ca vorbesti despre clientul metin2fun www.metin2fun.ro

| yustin a răspuns:

Intra pe metin2.fun si descarca clientul, merge la toate servarele aproape.

| MoldovanC96 a răspuns:

Deci trebuie sa downloadezi metin2Fun sai metin2Tim(Gx nu am jucat asa ca nu stiu) iar cand vei deschide metin2 fun iti va aparea si metin2 tim si GX poti.trebuie sa donloadezi jocul de pe paginile lor. Mentionez ca metin 2 fun nu merge momentan si iti ramane sa-l iei de pe www.metin2tim.ro