| Floryyyyynnn a întrebat:

Am pes 2013, e instalat, dar cand ii dau drumu ramane blocat, adica se nvarte un cerc albastru continuu in stanga jos. Ce sugerati?

1 răspuns:
| RedJuice2011 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa stii ce Cerinte de Sintem are jocul.2 Sa le compari cu ce ai tu in comp Ram...Placa video...3 daca nu coincid cele 2 e clar (mai e si posibilitatea sa ai placa video putin mai neperformanta decat iti cere dar poti incerca jocu la o rezolutie mai mica decat cea recomandata.4 daca jocul e download-at s-ar putea sa aiba virusi sau mici imperfectiuni(si cu asta sper ca te-am ajutat)