| anonim_4396 a întrebat:

Am placa video GeForce FX5200 si mi-am instalat un joc, si nu se vad unele obiecte, sunt ca un perete invizibil, sunt acolo dar nu le vad. Jocul cere GeForce 9100, merge perfect, doar cu obiectele am probleme, e de la placa video nu?

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Se poate sa fie si de la placa video si de la joc. Incearca sa schimbi detaliile, low, high si apoi incearca sa iei jocul din alta parte daca poti.

| Alandala16616923946 a răspuns (pentru CM7YRE):

Am schimbat detaliile in mai multe variante, tot asa. O sa incerc sa-l iau din alta parte, sa vad.